1. Profesjonalna obsługa trudnego klienta (promocja: zgłoś 2 osoby - trzecia osoba gratis)
Cena: 148010.08.2018Poznań
Celem szkolenia jest zaprezentowanie Uczestnikom jak profesjonalnie obsługiwać trudnego klienta. Szkolenie prowadzone w celu doskonalenia i usprawnienia osób pracujących w działach obsługi klienta.
2. Profesjonalny sprzedawca - przedstawiciel handlowy (promocja: zgłoś 2 osoby - trzecia osoba gratis)
Cena: 49504.08.2018Kraków
Celem szkolenia jest przygotowanie osób do pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego, poznanie zasad, metod - technik sprzedaży.
3. Akademia handlowca - czyli jak sprzedawać więcej i efektywniej (zgłoś 2 osoby - trzecia osoba gratis)
Cena: 148026.07.2018Rzeszów
Handlowcy są najważniejszymi ludźmi w każdym przedsiębiorstwie. Bez sprzedaży upadają nawet największe i najmądrzejsze działające firmy. Sprzedaż jest iskrą zapalającą silnik przedsiębiorstwa.
4. Sposoby pozyskiwania klienta i organizacja sprzedaży (promocja: zgłoś 2 osoby - trzecia osoba gratis)
Cena: 495
Celem szkolenia jest poznanie zasad pozyskiwania klienta. Zdobyta wiedza pomoże m.in. w pozyskaniu klientów oraz w ich utrzymaniu.
5. Profesjonalna obsługa pacjenta - szkolenie dla recepcjonistek medycznych
Cena: 84027.08.2018Zielona Góra
Priorytetowym celem szkolenia jest nabycie umiejętności prowadzenie rozmowy z pacjentem, podniesienie standardu obsługi, podniesienie własnej motywacji do pracy oraz budowanie pozytywnego wizerunku placówki poprzez profesjonalną obsługę pacjenta.
8. Profesjonalna obsługa klienta w banku
Cena: 168026.07.2018Rzeszów, Kraków, Warszawa, Poznań, Łódź, Gdańsk i inne
Celem szkolenia jest przygotowanie pracowników bezpośredniej i pośredniej obsługi banku do pracy z trudnym Klientem. Podczas szkolenia omówione zostaną dwa najważniejsze moduły dotyczące: treningu sprzedażowego oraz treningu postawy sprzedawcy – doradcy klienta.
Budowanie silnej marki luksusowej. Marketing produktów i usług luksusowych (2 dni) TERMINY SZKOLENIA KLIKNIJ
Cena: 1680
Szkolenie ma na celu przygotowanie uczestników pod względem merytorycznym i praktycznym do prowadzenia samodzielnych działań marketingowych, zapoznanie ich z narzędziami i metodami pracy odpowiednimi kategorii produktów luksusowych.
Doskonalenie procesu sprzedaży
Cena: 1480
Celem szkolenia jest poznanie zasad doskonalenia pracy sprzedawcy, charakterystyki tej pracy, poznanie zasad - metod sprzedaży od momentu planowania pozyskania Klienta, aż do momentu obsługi posprzedażowej.
Marketing usług zdrowotnych (1 dzień) TERMINY SZKOLENIA KLIKNIJ
Cena: 840
Celem szkolenia jest zaprezentowanie i uświadomienie sobie, iż marketing jest nieodłącznym elementem funkcjonowania każdego podmiotu, w tym również jednostek świadczących usługi zdrowotne.
Marketing w firmie
Cena: 84027.07.2018Wrocław
Celem szkolenia jest przede wszystkim uświadomienie sobie znaczenia marketingu w firmie, instytucjach czy innych podmiotach działających na rynku. Szkolenie skierowane: dla firm oraz dla osób indywidualnych, chcących poznać tajniki marketingu, jego funkcjonowania w firmie. Szkolenie skierowane również dla osób prowadzących samodzielnie własną firmę w różnym zakresie lub dopiero chcących ją rozpocząć.
Profesjonalna obsługa pacjenta
Cena: 840
Priorytetowym celem szkolenia jest nabycie umiejętności prowadzenie rozmowy z pacjentem, podniesienie standardu obsługi, podniesienie własnej motywacji do pracy oraz budowanie pozytywnego wizerunku placówki poprzez profesjonalną obsługę pacjenta.
Zarządzanie czasem - planowane i organizowanie pracy własnej
Cena: 840
Celem szkolenia jest poznanie praktycznych elementów dotyczących zwiększenia efektywności a tym samym zwiększenia wydajności wykonywanych czynności w życiu zawodowym oraz życiu osobistym.
Copyright © 2013 - 2017 Mati Consulting | Mapa strony | Google+