1. Zarządzanie czasem - planowane i organizowanie pracy własnej
Cena: 59928.11.2018Karpacz
Celem szkolenia jest poznanie praktycznych elementów dotyczących zwiększenia efektywności a tym samym zwiększenia wydajności wykonywanych czynności w życiu zawodowym oraz życiu osobistym.
2. Profesjonalny sprzedawca - przedstawiciel handlowy
Cena: 59924.11.2018Karpacz
Celem szkolenia jest przygotowanie osób do pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego, poznanie zasad, metod - technik sprzedaży. Uczestnicy poznają zasady pracy w sprzedaży na stanowisku przedstawiciela w terenie jak i przedstawiciela w dziale obsługi Klienta.
3. Akademia handlowca (zgłoś 2 osoby - trzecia osoba gratis)
Cena: 148009.11.2018Wrocław
Handlowcy są najważniejszymi ludźmi w każdym przedsiębiorstwie. Bez sprzedaży upadają nawet największe i najmądrzejsze działające firmy. Sprzedaż jest iskrą zapalającą silnik przedsiębiorstwa. Dziś najlepsze firmy to te, które mają najlepszych handlowców. Najlepiej prosperujące organizacje na świecie to te, które potrafią najlepiej sprzedawać.
4. Sposoby pozyskiwania klienta i organizacja sprzedaży
Cena: 59915.10.2018Częstochowa
Handlowcy są najważniejszymi ludźmi w każdym przedsiębiorstwie. Bez sprzedaży upadają nawet największe i najmądrzejsze działające firmy. Sprzedaż jest iskrą zapalającą silnik przedsiębiorstwa.
5. Doradca klienta (promocja: zgłoś 2 osoby - trzecia osoba gratis)
Cena: 59907.11.2018Kraków
Doradca klienta jest zawodem o charakterze usługowym. Cel jak został wyznaczony przy tym zawodzie to wsparcie klienta przy wyborze najlepszego dla Niego rozwiązania.
6. Profesjonalna obsługa trudnego klienta (szkolenie 2-dniowe) zgłoś 2 osoby - trzecia osoba gratis
Cena: 148006.11.2018Kraków
Szkolenie przeznaczone dla osób, które pragną pracować na stanowisku przedstawiciela handlowego, sprzedawcy. Szkolenie prowadzone w celu usprawnienia pracy sprzedawcy, przedstawicieli handlowych, osób pracujących w handlu - sprzedaży, działach obsługi klienta, osób prowadzących działalność gospodarczą w zakresie obsługi klienta, sprzedaży, obsługa klienta, sprzedawcy, przedstawiciele handlowi, doradcy klienta, opiekunowie klienta, zespoły sprzedażowe i inni.
7. Doskonalenie procesu sprzedaży
Cena: 148019.10.2018Rzeszów
Celem szkolenia jest poznanie zasad doskonalenia pracy sprzedawcy, charakterystyki tej pracy, poznanie zasad - metod sprzedaży od momentu planowania pozyskania Klienta, aż do momentu obsługi posprzedażowej.
8. Profesjonalna obsługa klienta w banku
Cena: 168026.10.2018Gdańsk
Celem szkolenia jest przygotowanie pracowników bezpośredniej i pośredniej obsługi banku do pracy z trudnym Klientem.
9. Marketing w firmie
Cena: 84023.10.2018Warszawa
Jednym z podstawowych założeń i celów marketingu jest proces maksymalizacji użyteczności i satysfakcji konsumenta. Nabywca kupując określoną ofertę, oczekuje nie tylko zaspokojenia potrzeb, ale także satysfakcji z dokonanego zakupu.
Budowanie silnej marki luksusowej. Marketing produktów i usług luksusowych (2 dni) TERMINY SZKOLENIA KLIKNIJ
Cena: 1680
Szkolenie ma na celu przygotowanie uczestników pod względem merytorycznym i praktycznym do prowadzenia samodzielnych działań marketingowych, zapoznanie ich z narzędziami i metodami pracy odpowiednimi kategorii produktów luksusowych.
Marketing usług zdrowotnych (1 dzień) TERMINY SZKOLENIA KLIKNIJ
Cena: 840
Celem szkolenia jest zaprezentowanie i uświadomienie sobie, iż marketing jest nieodłącznym elementem funkcjonowania każdego podmiotu, w tym również jednostek świadczących usługi zdrowotne.
Profesjonalna obsługa pacjenta - szkolenie dla recepcjonistek medycznych
Cena: 840
Priorytetowym celem szkolenia jest nabycie umiejętności prowadzenie rozmowy z pacjentem, podniesienie standardu obsługi, podniesienie własnej motywacji do pracy oraz budowanie pozytywnego wizerunku placówki poprzez profesjonalną obsługę pacjenta.
Copyright © 2013 - 2017 Mati Consulting | Mapa strony | Google+